Manti Keyfi Kuzine - Anadolu Mutfağı KonseptiManti Keyfi - Kuzine Anadolu mutfağı

Mantı Keyfi Kuzine - Anadolu Mutfağı Hakkında

2005 yılında Kavacık Beykoz' da kurulan Mantı Keyfi bugün Türkiye genelinde 24 franchise şube ile devam ediyor. " Mantıyı fast food tarzı ile sunan marka " olarak Mantı Keyfi yiyecek sektöründe bu karakteri ile Türkiye ve dünyanın  mantı konulu ilk ve tek markasıdır.

Mantı Keyfi Kuzine - Anadolu Mutfağı konsepti Anadolu' nun kültürel objeleri ve geleneksel lezzetlerini anne baba dede ata evi konsepti ile servis ediyor. Anadolu' nun pek çok yerinden temin edilen hatıra eşyalar ziyaretçilere huzur ve enerji veriyor. " Komşuluk Kültürünü Yaşatma Müzesi " hatıra eşyaların sergilenmesi, kültürel etkinlikler ve mekanda sunulan lezzetli Anadolu yemekleri, çay, kahve ve tatlılarla destekleniyor. Bu farkı yaşamak için mekanı ziyaret etmeniz gerekiyor. Mekan ayrıca kültür, sanat ve eğitim konularında da aktivite ve uygulamalar yapıyor.

- AVM, Çarşı ve çok caddelerde kurulur.

- 100 m2 ile 500 m2 alan için uygulanır.

- Karlılık oranı, yatırım bedelinin % 10 ile % 20' si kadardır.

- Mekanda temiz su, kirli su gideri ve mutfak ile ilgili baca havalandırma imkanı olmalıdır.

- Mantı Keyfi Kuzine Konsepti Franchising Bedeli ve Kurulum Maliyeti dahil yer ve uzaklığa göre anahtar teslimi proje bazlı uygulanır. Franchising Bedeli Dahil 2000 bin TL ve daha fazla bir yatırım bedeli ile kurulur.

 

 Mantı Keyfi Kuzine - Anadolu Mutfağı Menüsü indir.