KOSGEB DESTEĞİ İLE MANTI KEYFİ KURMAKManti Keyfi - Kosgeb Destek

- Mantı Keyfi bayi olmak isteğindeki firmalara Kosgeb desteği ile de imkanlar sağlamaktadır.

- Girişimcinin Kosgeb koşullarını sağlaması için desteklenir.

- KOSGEB Başkanlığı tarafından yeni iş kurmak isteyen girişimcilere verilen hibe desteği 50.000 TL ve ayrıca işini büyütmek isteyenlere 2 yılı ödemesiz 4 yıl vadeli 100.000 TL geri ödemeli destek kredisi veriyor.

- Mantı Keyfi yeni iş kuracak girişimcilere anahtar teslim 80.000 TL ile 150.000 TL arasında değişen işyeri kuruyor. KOSGEB desteği ile kurulan Mantı Keyfi mekanları eğitim,  denetim, satış ve pazarlama desteği ile kalıcı oluyor ve her geçen gün yükseliyor.

- Mantı Keyfi Konsepti KOSGEB hibe ve kredisi ile kurulabilecek en mantıklı ve pratik marka olarak öne çıkıyor.

KOSGEB DESTEĞİ ILE MANTI KEYFİ KURMAK YOL HARİTASI

- Girişimci adayı www.kosgeb.gov.tr adresine girerek kendisi için uygun yer ve zamanlı bir Girişimcilik Eğitim Programı seçecek ve 70 saatlik uygulamalı eğitimden sonra sertifikasını alacak.

- İş kurma sürecinde kuracağı Mantı Keyfi mekanı için neleri nasıl ve ne zaman yapacağını belirlemesi amacıyla başarılı iş planı hazırlaması gerekecek. Bu planda yatırım maliyeti, satış ve karlılık tablosu ve benzer bilgiler olacak.

- Girişimci adayının Mantı Keyfi kurma iş planı KOSGEB tarafindan kabul edilince Mantı Keyfi kurmak ile ilgili franchising alma süreci başlar.

- Girişimci adayı firmasını kurar, işyerini oluşturur KOSGEB ve MANTI KEYFİ'nin belirlediği kriter ve sırayla işlemlerini yapar. Mekan kurulunca faturalar ve yapılan yatırım belgelerini KOSGEB'e ibraz eder hak ettiği nispette hibe ve kredisini tahsil eder veya kullanır.

MANTI KEYFİ & KOSGEB DESTEK HATTI
e - postal :
info@mantikeyfi.com
Tel Merkez Ofis : 0216 425 51 78
Tel Cep : 0532 462 26 59

- Örnek olarak Salihli' deki bayimiz Kosgeb desteği ile Mantı Keyfi' nden franchising almıştır. İncelemek için tıklayınız

- Konu ile ilgili Salihli Gazetesinin haberi :  http://salihligazetesi.com/60864/Haber/Salihli-de-44-Isyeri-torenle-acildi