Gurme Mantı Keyfi KonseptiManti Keyfi - Gurma Franchising Konsept

- Mantı Keyfi , tarihi, turistik, kırsal alan ve üniversite gibi yerlerde müşterilerinin öncelikli beklentileri ve menü ihtiyacına göre daha farklı büyüklük ve içerikte de cafe restaurantlar kurabiliyor. Gelen taleplere göre bu tarz uygulamalar değerlendirilip sonuçlandırılıyor. Kurulacak mekan bazen geniş bir bahçede kır eviolabildiği gibi üniversite kantininde bir corner da olabiliyor. Tarihi turistik bir bölgede o bölgenin dokusuna uygun bir mimari ve ticari oluşum yapılabiliyor. Aynı konsept AVM' lerde uygulanabiliyor. Bu tarz yerlerde metrekare ve büyüklük ihtiyaca göre belirleniyor

- Mantı Keyfi menüsünde ana konsepte ek olarak Güveç ve Tencerede Türk Mutfağı' nın çok özel yemekleri özel sunumlarla veriliyor.

- Konsept; 30 m2 ile 200 m2 alanda uygulanır. Fast food tarzı ( al götür servis ) ya da masaya garsonla servis tarzı ile yürütülebilir.

- Gurme Mantı Keyfi Konsepti Franchising Bedeli ve Kurulum Maliyeti dahil 30 ile 200 m2 arasında alanlara sabit bir mekan olarak kurulur. Franchising Bedeli Dahil 100 bin ile 200 bin TL arasında bir bedelle kurulur.

 Mantı Keyfi Cafe & Restaurant Menüsü indir.