Mantı Keyfi' nde Franchise Olma Yol HaritasıManti Keyfi - Franchising Yol Haritası

- Mantı Keyfi bayisi olmak isteğindeki aday, İstanbul merkez ofisde ve yeni kurulacak Mantı Keyfi’ ne örnek olacak mekanlarında ağırlanır.

- Bayiinin önerdiği yer veya Mantı Keyfi’ nin önereceği yerin fizibilitesi yapılır. Eğer bu mekanda iş yapılabilecekse “Proforma Yatırım ve Karlılık Tablosu ” çıkarılır.

- Yatırımcının hizmet sektöründe faaliyet gösterebileceği ve Mantı Keyfi’ ni finansal ve nitelik açısından gerçekleştirebileceği değerlendirilir.

- Yer, yatırımcı, yeterli öz kaynak finansman var ise ve işi yapmak konusunda karşılıklı mutabakat sağlanmış ise “Franchising Sözleşmesi ” imzalanır. Aynı anda franchising bedeli tahsil edilir. Yapı ve Mantı Keyfi franchising destek uygulamaları başlar.

- Mantı Keyfi Teknik Ekibi mimari projenin hazırlanması ve uygulanması işlemine danışmanlık hizmeti verir. Yapılan bu hizmet karşılığında bir bedel talep etmez.

- Mantı Keyfi Cafe Restaurant’ları Türkiye genelinde her nerede kurulursa kurulsun eğitim ve uygulama desteği aynı mekanda ve Mantı Keyfi merkez tarafından verilir.