Manti Keyfi Firmamiz

Konusunda en iyi olmayı hedefleyen Mantı Keyfi en iyilerle çalışarak birlikte yükseliyor.

Mutfağımızda özel bir yeri olan Mantı'nın ‘ farklı, temiz, leziz '; sunulabileceği ‘ sağlıklı ve hızlı ’ bir çalışma başlattık.

Evde ve Elde yapılan ürünü ‘ ürün reçetesi ' ve ‘ marka imajı ' titizliği ve prensipleriyle hazırladık.

Her kesime ve herkese hitap edebilecek şekilde bol çeşitli mantı ve menüsünü oluşturduk.

Mantı menümüzün içerik özeti; Doğal El Ürünü, Dana Etli, Sebzeli, Diyet - Diyabetik ve Çikolatalı mantılar şeklindedir.

Mantı Keyfi’nde mantı çeşitlerimizin yanında her gün zeytinyağlılar, çorba ve etli yaprak sarma, güveç, çok özel tatlı çeşitleri ( İrmik Helva, Hakiki Kemal Paşa Tatlısı,Tahinli Kabak Tatlısı ), salatalar, ara sıcaklar ( Kıtırlı Sos Tabağı, Çiğ Börek, Paçanga, Gözleme, Sigara Böreği, İçli Köfte ) özenle hazırlanmaktadır. Bunların yanında da tatlı ve pasta çeşitlerimiz de sizlerin damak zevkine sunulmaktadır.

Hedefimiz; bu Mantı Keyfi ürün konseptinin hizmet ve sunum standartlarını en üst düzeyde geliştirmek; fiyatını bir Hamburger - Menü seviyelerinde tutarak daha geniş bir müşteri kitlesiyle buluşturmaktır.

Mantı Keyfi Cafe & Restaurant konsepti aynı mekanda; 1 ) Masaya garsonla servis,2 ) Paket Servis, 3 ) Fast Food tarzı elde taşınarak yenen servis ile sunum yapabilmektedir.

Dünyanın en küçük, elit, sağlıklı ve hızlı Mantı Keyfi C&F zinciri franchising - bayilik uygulamasıyla birlikte Kurumsal Toptan Mantı Satışı yoluyla da daha çok müşteri ile buluşmayı hedeflemektedir

Mantı Keyfi olarak lezzetli ürünler sunmanın yanında Türk Mutfağını temsil etmeninde onurunu heyecanını taşıyoruz.

Mantı Keyfi

Kurucu Ortak - Yönetim - Danışman Yakup AKSOY

Kurucu Ortak - SMMM - Mukadder AKSOY