MANTI KEYFİ SALİHLİManti Keyfi - En iyi mantiyi anneler yapar, sonra biz...

Salihli'de 44. İşyeri törenle açıldı

İmkansız, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB'in girişimcilere yönelik yaptığı protokol doğrultusunda Salihli'de Saadet Gündüz girişimciliğinde 44. işyeri olan Mantı Keyfi Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ın katılımıyla açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Kaymakam Ertan Peynircioğlu, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Garnizon Komutanı Binbaşı Yavuz Yavuz, KOSGEB İl Müdürü Levent Arslan, Emniyet Müdür Yardımcısı Yasin Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel ve yönetimi, Müftü Nurullah Sadıç, İlçe Tarım Müdürü Ali Demir, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aşık, Esnaf Oda Başkanları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Programın açılış konuşmasını ise işletme sahibi Saadet Gündüz yaptı.  

  “Devletimizin bize verdiği destekten dolayı cesaretimi topladım”

   Gündüz: “İşletmemizin hikayesini kısaca paylaşmak istiyorum. Öncelikle kadınları iş hayatına kazandırmak, kendi ayaklarının üzerinde durabileceğini göstermek adına devletimizin bize verdiği destekten dolayı cesaretimi topladım. Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülük etmesiyle KOSGEB ile yapılan girişimcilik eğitimine katıldım ve girişimcilik eğitimimi tamamlayarak işletmemi kurdum. Temennim işletmemizin Salihli için hayırlı uğurlu olması ve girişimcilerimizin artmasıdır” dedi.

Konu ile ilgili Salihli Gazetesinin haberi http://salihligazetesi.com/60864/Haber/Salihli-de-44-Isyeri-torenle-acildi